top of page

Sveču krāsu spēks

Updated: Nov 22, 2018

Katrai krāsai ir sava vibrācija un šo krāsu iedarbība tiek izmantota arī krāsu terapijā. Sveces, dedzinātas noteiktā tonī, veido ne tikai enerģētisko telpu ap mums, bet arī spēj noskaņot darbam, iedvesmot jauniem projektiem vai ienest cilvēkā mieru.Baltā svece

Tīrības un spēka simbols. Tā pastiprina citu krāsu svecu iedarbību, kurām deg blakus. Tā ir attīroša, cerību modinoša. To var izmantot, lai ievadītu jaunas enerģijas dziedniecības vai citā procesā. Ja tikai tā ir kvalitatīva svece, tad tās dūmi attīra visu tās vietas negativitāti, kurā to dedzina. Kad svece beidz dūmot, šo vietu var uzskatīt par attīrītu. Baltā svece sniedz vistīrāko enerģiju, palīdz palielināt iekšējos virzošos spēkus un realizēt uzkrāto pieredzi. Nozīmē altruismu. Modina visu labo, kas mājo cilvēka sirdī.

Melnajas krāsas sveceTām piemīt liels spēks! Pie tam tā ir spēcīgākā no aizsargājošām svecēm. Melnu sveci var izmantot, lai „atgrieztu cilvēku atpakaļ uz zemes”. To izmanto dažādos rituālos, lai atklātu noslēpumus, meditācijās ar nolūku ienest gaismu neziņas un neizpratnes tumsā. Tā stabilizē un pamodina atbildības sajūtu. Vislabāk to dedzināt kopā ar balto sveci. Pārmērīgs daudzums melnās enerģijas var izsaukt depresiju.

Sarkana svece

Mīlestības, veselības un apmierinātas godkāres simbols. Tā ir kaisles un seksuāla spēka krāsa, kurā izpaužas mūsu pamata dzīvības enerģija. Palīdz radīt jaunu realitāti. Sarkana svece dod enerģiju, atjauno spēkus, uzlabo pašsajūtu, palīdz kritiskās dzīves situācijās, strīdos, it īpaši, ja tā iedegta telpas dienvidrietumu stūrī. Tā cilvēku iedvesmo, rosina prāta mundrumu.

Rozā toņa svece

Simbolizē mīlestību un panākumus. Tā rosina apziņu tīrai un cienīgai dzīvei. Stimulē nolūku tīrību, paplašina patiesības un panākumu horizontus. Ta palīdz rast piedošanu – piedot sev un citiem. Tā pamodina sirdsapziņu – aicina dzīvot tīri un ar godu, kā arī palīdz saprast savas emocionāli vājās vietas. Ta veicina nodomu skaidrību un var modināt sapratni par kādas lietas patiesumu un veiksmi.

Oranžas krāsas svece

Prieka un radošas izpausmes simbols. To var izmantot meditācijās, lai stimulētu garīgus sasniegumus. Palīdz piesaistīt savā dzīvē patīkamus un vajadzīgus cilvēkus, dzīvniekus un vēlamos priekšmetus, palīdz rast atbildes uz sev neskaidrajiem jautājumiem. Ja gaidi, kad nāks pareizā pazīšanās, kas vajadzīga darbā vai veselībā, tad oranžas krāsas svece būs īstā, kas to palīdzēs piesaistīt.

Dzeltena svece

Sveces liesmas krāsa, ar kuru var panākt meditatīvu stāvokli, tajā var redzēt savu vēlmju piepildījumu. Aizdzen bailes, nomierina dvēseli. Dod siltumu, mieru, labsajūtu. Zelta svece palīdz izprast sapņus un stimulē tos.

Zelta svece

Tā palīdz sākt meditāciju. Iedarbība līdzīga kā dzeltenajai svecei.

Zaļa sveceAugšanas, virzības uz priekšu un attīstības svece. Tā līdzsvaro ķermeņa un prāta enerģijas. Palīdz atvērties apziņas līmeņiem, kas izprot mūsu dzīves patieso dabu un būtību. Stimulē pašapziņu. Kārto dvēseles problēmas. Tai piemīt atjaunojošs efekts un tā piesaista pārpilnību, palīdz rast risinājumu finansiāla rakstura problēmām.

Zila toņa svece

Garīgās izpausmes simbols. Pamodina iekšējās uztveres spējas. Dzīves simbols, kas atver apziņā lielāku uzticību apkārtējam. Ļoti palīdz dziedināt bērnus. Parasti izmanto vieglas naudas piesaistīšanas rituālos. Palīdz aizdzīt bailes, izmisumu un šaubas. Dedzina, lai spētu labāk izprast sevi – tā itkā paver ceļu pretim zemapziņai.

Pelēka un sudraba svece

Skaidrības simbols. Var meditēt, lai vieglāk izprastu, kā uzsākt kaut ko jaunu. Tā aizskar zemapziņas līmeni, kurš zina, kurp aizvedīs mūsu dzīve. Labvēlīga tiem, kas apgūst astroloģiju, jo palīdz izprast zvaigžņu ietekmi uz mums. Pamodina cilvēkāvisdziļāko dabisko intuīciju. Izkliedē ilūzijas un maldus.

Brūna sveceNeitrāla, piezemējoša krāsa un enerģija. Palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību. Var meditēt, lai atrastu pazudušus priekšmetus. Tā ir Svētā Antonija krāsa, kurš aizsargā un atbalsta tos, kas meklē pazudušas lietas.

Violetā un purpura svece

Garīguma, varenības un varas, meistarības simbols. Atnes pacēlumu, panākumus un garīgu vēlmju sasniegšanas enerģiju. Meditējot palīdz gūt iekšēju mieru.

2,783 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page